Zapraszamy Was na ceremonię ślubną
oraz kameralne spotkanie poślubne w ogrodzie.
To nie będzie tradycyjne wesele – chcemy spędzić ten dzień
w swobodnej atmosferze, w gronie najbliższych.
Marzy nam się dzień blisko natury, pełen rozmów, śmiechu,
dobrego jedzenia i chwil, które zostają w pamięci.
Stawiamy na swobodę, autentyczność i prostotę.
Chcemy, abyście czuli się u nas jak wśród przyjaciół.
Razem celebrować będziemy miłość, która nas połączyła.
Dziękujemy, że chcecie być z nami w tym wyjątkowym dniu!
Ceremonia oraz spotkanie poślubne odbędą się w tym samym miejscu. Szczegóły dotyczące dojazdu podamy wkrótce.
Będzie nam bardzo miło, jeśli poinformujesz nas o swojej obecności.
W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.